Все про газобетон / пінобетон

З чого зробити перемички для будинку з газоблоку?

Газоблок перемычки, купить в Киеве U-block

У зведених з газобетону будинків для установки отворів вікон та дверей потрібен монтаж перемичок несучих. Для зміцнення конструкції використовують вироби з газобетону, які складаються з прутів арматури та бетону високої марки – U-блоки. Габарити перемичок розраховують із розміру отвору та висоти поверхні стінової над ними.

600 мм – максимальна товщина стіни біля будинку із газоблоку. Якщо ширина менша, тоді потрібно виконати армування U-блоків з газобетону. У газоблок, який має вертикальний паз, викладають арматуру, а надалі фіксуються в фундаменті і міжповерховими перекриттями прутами.

Газобетонні перемички та їх особливості.

Перемички виготовляються із суміші бетону з високими показниками міцності та сталі високоміцною. 2,5 м – максимальна ширина отвору, для облаштування та встановлення газобетонних виробів.

Перемички з газобетону забезпечують:

 • Швидкість монтажу є достатньо високою;
 • Вага конструкції небагато збільшується;
 • “Мости холоду” практично виключені;

Через рівну поверхню і правильні герметичні форми можна використовувати тонкий шар штукатурки при обробних роботах або при обробці фасадів, досить тонкий шар фарби.

Газоблок перемычки, купить в Киеве U-blockТипи газобетонних перемичок:

 1. U-блоки мають гладку поверхню та їх використовують для зміцнення отвору шириною максимум 3 метри. Такі перемички монтують у кілька етапів.
 2. Бетонно-монолітні вироби. Один із бюджетних варіантів. Дані перемички хоч і бюджетні, але мають не рівну поверхню, тому зовнішній бік перемички потребує обробки штукатуркою. Після цього потрібно утеплити місце, куди буде укладатися арматура і сітка, далі вирівнюється і останнім вже наноситися декоративний шар.
 3. Перемички кутові. Такими перемичками можна посилити отвори до 1,2 м. Коли відбувається монтаж куточки, потрібно обробити антикорозійною сумішшю, а далі можна покривати штукатуркою. Перемички кутові належать до бюджетного варіанту.
 4. Металеві перемички. Тут застосовують метод підвищеної міцності сталевим прутом. А ось для зміцнення отворів не потрібне облаштування опалубки, можна використовувати прути класу А-3 у діаметрі 1см. – 4 шт.

Рекомендації щодо встановлення перемички:

Певні правила для правильного укладання перемичок із газобетону:

 • По периметру отворів перемички встановлюють з відступами 25-30 див по кожній стороні цілісні блоки.
 • Найкраще заповнювати порожнечі або цементною, або клейовою сумішшю.
 • Розмір кладки та товщина балки повинні бути однакові, а ось висота блоку така сама, як і висота перемичок.
 • Вертикально не можна встановлювати блоки.
 • Не рекомендують пиляти, штробити та свердлити отвори. Такі дії знижують несучі здібності конструкцій.

Щоб купити газобетонні перемички, потрібно обов’язково врахувати розміри та особливості отвору. Ціна газобетонної перемички, готової коштують трохи дорожче. А ось якщо вирішили використати бюджетний варіант, то краще віддати перевагу надійним способам пристрою перемички та з мінімальними витратами.

 • Телефонуйте нам і оформлюйте замовлення
 • Телефон: (067) 658-55-00

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *