Все про газобетон / пінобетон

Яка відмінність та де використовується газоблок 2-го сорту?

Газоблок 2го сорта, для чего использовать

Від першого сорту газоблок другого сорту відрізняється тим, що в нього присутні вм’ятини, різні тріщини, сколи. Може бути відсутній шматочок куточка, але який ніяк не вплине на міцність кладки. У цій статті хочемо розібрати, чим газоблок 2го сорту відрізняється від першого класу, де використовують такі блоки.

Газоблок 2го сорта, для чего использоватьЧим газоблок другого сорту відрізняється від першого сорту

У категорії «газоблок 2-го типу» виявляються блоки з деякими недоліками, які не впливають на якість будівництва. Конкретних значень за нормами тріщин немає. Припустимо при падінні з піддону блок отримав тріщину 15х2мм, то він виявляється в категорії 2й сорт, а також блок, який отримав удар і відколовся шматочок 10х15 мм. Так як ці пошкодження не вважаються критичними і легко все виправити цементом.

Якщо говорити про відмінності з фізико-технічних властивостей. То між 1м та 2м сортами її немає. По виробництву та складу другий сорт нічим не відрізняється від першого. Склад сировини такий самий: пудра алюмінієва, вода, вапно, кварцовий пісок, портландцемент.

При з’єднанні кальцію гідроксиду (із вапна) та алюмінієвої пудри утворюється водень. Бульбашки водню після затвердіння утворюють замкнуті пори і рівномірно розподіляються по всьому блоку. А це означає, що міцність і стійкість до морозів у газоблоку другого класу така сама, як і у першого, провідність тепла, поглинання шумів і також не відрізняються. Відмінність все-таки є наявність невеликих пошкоджень.

Де можна використовувати габолки другого сорту.

А от якщо говорити про блоки другого типу, то тут є обмеження щодо його застосування – не можна використовувати такий матеріал при зведенні високих будівель. Оскільки чим вище будова, більше навантаження на нижні шари будинку. Так як у газобетону другого сорту є розлами, такий матеріал може не витримати навантаження і ще більше отримати руйнувань. Обмеження при будівництві – максимум три поверхи.

З газоблоку 2-го сорту можна зводити:

  • Котедж;
  • Дача;
  • Гараж;
  • Сарай;
  • Теплиця;
  • Літня кухня;
  • Хлів або курник;

А ще він чудово підходить для створення колон чи огорож.

Купити газоблок у Києві 1го сорту можна на нашому сайті, а також дізнатись яка ціна газоблоку за штуку якщо ви подзвоните до наших менеджерів. Вам допоможуть оформити замовлення та організувати швидку доставку блоку.

Схожі повідомлення