Все про тротуарну плитку / бруківки

Як підготувати тротуарну плитку до зими?

Прибирання тротуарної плитки

Це перше лікування, яке ми повинні пройти. Точне усунення бруду з бетонної поверхні є основою для інших заходів і того, як куб зможе пережити зиму. Під час миття слід звертати увагу як на основні домішки, такі як бруд, пил, осколки штукатурки, прибирання бруківки перед зимою, усунення бруду з бруківки, підготовка тротуарної плитки до зими, миття тротуарної плитки, просочення тротуарної плитки, сніг на бруківці, структура тротуарної плитки, очищення від снігу бруківки, інструсент для прибирання снігу з бруківки, видалення снігу з поверхні бруківки, березовий віник, Бруківка після зими, встановленням бруківки, переобладнати бруківку, використовувати поверхню з бруківки, видалення снігу з бруківки, ефективно просочити бруківку, усунення бруду з бетонної поверхні, наконечник для очищення бруківки, сіль для бруківки, посипання бруківці сіллю, посипання бруківці піскомтак і плями від моторного масла, а також на більш досконалі, що включають переважно бур’яни і зелені відкладення у вигляді моху і мікроорганізмів які руйнують щиколотку не тільки з точки зору естетики. Перший з них можна легко зняти за допомогою шайби, що працює під тиском – в цьому випадку ми можемо навіть обладнати спеціальний наконечник для очищення бруківки. Якщо бруд надзвичайно стійкий, ми можемо покрити її розчином води і рідини для миття посуду в співвідношенні 3: 1 Залишивши її на щиколотці приблизно на 24 год. Після цього часу місце бруду слід ретельно витерти і промити водою. Набагато складніше буде позбутися бур’янів, які розвиваються в проміжках між кубиками. Тут ми можемо вирішити видалити їх механічно, наприклад, спеціалізованим ножем для бур’янів або іншим посадковим інструментом, за допомогою якого ми зможемо легко дістатися до стиків або використовувати хімічні речовини, призначені для бур’янів. Хоча ми не завжди використовуємо різні види хімічних речовин, вони єдині, хто здатний допомогти в разі з мохом і висолами – для видалення їх використовують препарати, пристосовані для видалення лишайників і водоростей. Застосування таких препаратів є дуже важливим, оскільки воно не тільки усуває проблему, а й запобігає її освіту в найближчому майбутньому.

Рада експертів: Слід також пам’ятати, що розвиток таких мікроорганізмів сприяє ослабленню структури голеностопа. Цікаво, що взимку під шаром снігу пісок також може бути руйнівним, який також слід ретельно видалити з бетонної поверхні.

Просочення бруківки

Ретельно очищена бруківка готова до просочення. Це процес, який слід проводити перед кожною зимою, також у випадку з новою бруківкою, якщо вона не була просякнута фабрикою. Виконуючи це завдання, ми створимо невидиму захисну плівку, яка запобігає поглинанню води в структуру тротуарної плитки. Це буде дуже важливо взимку, коли ми маємо справу не тільки з численними снігом або опадами, але і з постійними морозами і відлигами, які призводять до накопичення води на всіх поверхнях будинку й саду. Відсутність належної просочення, в свою чергу, сприяє подальшому руйнуванню або відколу бетонних елементів.

Щоб ефективно просочити бруківку, ми повинні зосередитися на спеціалізованих заходах, розроблених для цієї мети. Це препарати, склад яких повинен бути на основі води або силікону, бутанола або полімерів. Вони відповідають за створення вже згаданого невидимого захисного шару. Кожен з цих видів заходів завжди повинен застосовуватися відповідно до рекомендацій конкретного виробника.

Догляд за тротуарною плиткою протягом зими

 Як підготувати тротуарну плитку до зими? Прибирання бруківці перед зимою, усунення бруду з бруківки, підготовка тротуарної плитки до зими, миття тротуарної плитки, просочення тротуарної плитки, сніг на бруківці, структура тротуарної плитки, очищення від снігу бруківки, інструсент для прибирання снігу з бруківки, видалення снігу з поверхні бруківки, березовий віник, Бруківка після зими, встановленням бруківки, переобладнати бруківку, використовувати поверхню з бруківки, видалення снігу з бруківки, ефективно просочити бруківку, усунення бруду з бетонної поверхні, наконечник для очищення бруківки, сіль для бруківки, посипання бруківці сіллю, посипання бруківки піском

Правильного захисту бруківки до настання зими недостатньо. Не менш важливим є навіть регулярне прибирання снігу в зимовий період. Навіть коли несприятливі погодні умови зовні не здатні пошкодити нашу поверхню, ми можемо це зробити, неправильно перекопуючи сніг. Перш за все, дуже важливо важко видаляти шари білого пуху.

Не менш важливо, які інструменти ми використовуємо для видалення снігу з мерії і як ми їх використовуємо. У цьому випадку нам слід відмовитися в першу чергу від металевих і загострених предметів, які можуть пошкодити структуру щиколотки і ще більше послабити її. Добре, що інструменти для видалення снігу з цього типу поверхні оброблені м’яким матеріалом, наприклад, гумою – незалежно від того, це звичайна снігова лопата або плуг, прикріплений до садового трактора. При очищенні снігу також важливо стежити за тим, щоб наші інструменти не прибирали сніг занадто низько і щоб вони не контактували з поверхнею.

Так само і з піском, який не повинен перебувати під снігом, але він виявиться корисним на крижаних і сильно засніжених доріжках і проїжджих дорогах. Крім того, пісок має перевагу перед хлоридом магнію і кальцієм, він, безумовно, дешевше. Альтернативою піску може бути спеціалізований мікро-камінь з більш чіткою структурою, що забезпечує краще зчеплення як для транспортних засобів, так і для пішоходів.Друге питання – використання засобів проти обледеніння і протиковзких засобів. Найвідомішим і ефективним способом є звичайно використання солі. На жаль, це не правильне рішення для бруківки. Сіль призводить до утворення знебарвлення, яке буде видно після зими. Більш того, це погано впливає на рослини у щиколотки, оскільки ускладнює їх черпання води. Все це означає, що нам потрібна відповідна заміна, а такий може бути, наприклад, хлорид магнію, який не шкодить поверхні грунту, рослин або хлориду кальцію, вихід якого в кілька разів більше в порівнянні з традиційною дорожньої сіллю.

Рада експертів: Якщо ми подбаємо про регулярне видалення снігу з поверхні бруківки, навіть березовий віник може стати підходящим інструментом для цього завдання.

Бруківка після зими

Зима – це період, який перевіряє всі помилки, включаючи помилки, пов’язані з неправильним встановленням бруківки . Йдеться головним чином про неправильно зроблений фундамент або недостатнє твердіння грунту. Причиною цього може бути погано підібраний матеріал, а це значить, що доріжка, зроблена з бруківки, може іноді затопітісь. Потім необхідно відремонтувати землю на цих фрагментах, тобто переобладнати бруківку.

Рада експертів: Щоб уникнути неприємних сюрпризів після зими і як можна довше використовувати поверхню з бруківки, зверніть особливу увагу на її параметри при виборі цього матеріалу. В цьому випадку перш за все слід враховувати атмосферостойкость і водопоглинання нижче 6%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *