Все про газобетон / пінобетон

Українські виробники газобетонних блоків

Купить газоблок в Киеве по низкой цене

На сьогоднішній день газоблок як матеріал для будови дуже популярний. Такі вироби використовуються седі забудовників все частіше через низку позитивних характеристик, які ми розповідали раніше в наших статтях. Але незважаючи на позитивні якості блоків, виробників цього матеріалу в Україні не так і багато. Невелика чисельність заводів обумовлена ​​тим, що це обладнання дуже дороге. Але водночас задовольнити потреби українських забудовників вони можуть задовольнити. Якщо ви хотіли б купити газобетон із заводу, то ознайомтесь зі списком виробників, які знаходяться в Україні.

ААС “Завод будівельних матеріалів №1” Херсонська обл. м. Нова Каховка

Купить газоблок в Киеве по низкой цене

Фактор, який вплинув на розташування фабрики – наявність транспортної розв’язки та бази сировини. На даний момент даний завод не славиться своїми великими розмірами, але вони використовують у роботі сучасні технології та обладнання. Девізом ААС Нова Каховка «Унікальність продукції – запорука успіху.

Stonelight (Стоунлайт) Київська обл. м. Бровари

Купить газоблок в Киеве по низкой цене

Виробництво газобетонних блоків виготовляють на лініях автоматизованих компанії «Хеттен» (Німеччина). Роблять їх за технологією, яку розробили творці обладнання. Як і установки, так і продукція компанії Стоунлайт відповідає світовим стандартам за якістю. «Хеттен» гарантує, що продукція, яка виготовлена на їх обладнанні, має високу міцність, максимально точну геометрію, а також при використанні газобетону Стоунлайт ви заощадите бюджет при створенні будівлі.

AEROC (Аерок) Київська обл. м. Обухів, м. Березань

Купить газоблок в Киеве по низкой цене

Найчастішими запитами є купити газоблок Обухів або газобетон Березань і це не дивно. Компанія Аерок на сьогодні є лідером з виробництва матеріалів для будови з пористого бетону методом автоклавного твердіння, а також великим постачальником будматеріалу в Україні. Aerok створює свої вироби на двох заводах у містах Обух та Березань у Київській обл. Якщо ми говоримо про якість, то відповідають найвищим стандартам як України, так і Європи. Заводи мають свої лабораторії, вони дозволяють повністю контролювати якість продукції. Також Аерок – член «Всеукраїнська асоціація виробників автоклавного бетону»

UDK (ЮДК) м. Дніпропетровськ

Купить газоблок в Киеве по низкой цене

ЮДК не поступається конкурентам і є провідним виробником газобетону. Компанія була створена ще у 2007 році. Завод забезпечився сучасним обладнанням компанії Masa-Henke. А у 2009 році було випущено першу партію, на будівельному ринку почався попит на продукцію заводу ЮДК і у 2012 було прийнято рішення встановити додатково обладнання. Обсяги досягли 440 000 кубічних метрів на рік.

Силікатобетон м. Суми

На сьогоднішній день досить потужний виробник будівельних матеріалів для стін. Передовик з виготовлення пористого бетону. Площа заводу 16,4 га у місті Суми, а дилерські мережі розташовані по всій Україні. Основні вироби заводу – силікатна цегла та газоблок із бетону пористого.

Також є менш популярні виробники газоблоку «ХЕТТЕН», Чернігівський завод будматеріалів», «Житомирський комбінат силікатних виробів».

Щоб купити газоблок із заводу, який вам імпонує, потрібно зателефонувати до наших менеджерів і вони допоможуть вам вибрати потрібний вам товар за найдоступнішою ціною і максимально швидкою доставкою.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.