Все про газобетон / пінобетон

У чому відмінність пінобетону і газобетону?

Високу популярність в сучасному будівельному ринку набирає бетон (пористий). Це вид матеріалу володіе різними характеристиками: провідність звуку досить низька, високе збереження тепла, хороша міцність і вогнетривкість. А ще, не тільки властивості у такого матерел гарні, будівництво будівель з блоку рухається набагато легше і швидше. Для правильного прийняття рішення потрібно розібратися в чому ж відмінність газблока і піноблоку.

Важлива відмінність піноблоку і газоблоку – структура

При хімічній реакції в газоблоків утворюються мікротріщини, і вони заповнюються повітрям. Через таких властивостей, щоб продовжити термін експлуатації обов’язково потрібно зробити зовнішню обробку і тоді поглинання вологи буде набагато менше. У піноблоку структура інша, у неї пори закриті, що дає гарну властивість матеріалу – водонепроникність.

Поглянувши на склад газобетону і пінобетону, відразу стає зрозуміло в чому відмінність. При виробництві бетону (пористого) основними компонентами є: вода, пісок (кварцовий) і цемент. Що б отримати газобетон, в дану суміш додається хімічна добавка, вапно і пудра (алюмінієва) і коли відбувається реакція, то камінь набуває білого кольору. А ось для виготовлення пінобетону, до головних компонентів додають лише піну.

Різниця у виготовленні піноблоку і газоблоку.

Як ми вже знаємо, газобен отримують з піску, води і вапна, цементу, пудри (алюмінієвої) завдяки якій відбувається хімічна реакція і утворюються газові мікротріщини. Ріжуть такий матеріалу за допомогою струни і потім розміщують в спеціальний апарат (автоклава) в якій проходять досить тривалу термічну обробку при високому тиску і температурі коло 180 градусів. Через те, що у блоку будується форма, блоки можна укладати на невеликий шар клею внаслідок чого і виходять міжблочні щілини тонкими.

Одним з головних відмінностей у виготовленні піноблоку є те, що технологія досить проста і приготувати сам матеріал можна просто на самому майданчику, завдяки чому можна заощадити на часі і засобах. Пінобетон готують, змішуючи піноутворювача, води, піску і цементу, після чого заливається в форми і схоплюється природним шляхом і не проходить жодних термічних обробок.

Сторона бюджету при виборі матеріалу.

Якщо дивитися тільки на цінову політику, то відразу ми бачимо те, що пінобетон рази в два дешевше ніж газобетон, так як виготовлення і технології більш прості. Якщо ми підемо далі, то зрозуміємо, що не так вже й велика різниця в ціні, так як потрібно враховувати особливості кладки такого матеріалу. Якщо брати пінобетон – для укладання потрібен цемент, а для газобетону – клей. Цемент дешевше клею і це очевидно, але клею для кладки потрібно набагато менше і в роботі він простіше. Виходячи з цього стає зрозуміло те, що цінова політика газоблоку і піноблоку приблизно однакова.

Так щож обрати?

Виходячи з перерахованого вище зрозуміло те, чим відрізняється газобетон і пінобетон. Все залежить від складів, технологій виробництва, а також від самого розчину з цементу і піску, ось тому відразу і не можна виділити переваги і недоліки. Ухвалення рішення про вибір матеріалу тільки за вами.

Купити газоблок в Киеві – дуже легко! Компанія Оквалент надає широкий вибір газоблоку та швидку доставку по Киеву та області.
Замовляйте газоблок у кращих. Оквалент – сучасний помічник у будівництві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *