Все про цеглу, керамоблок

Цегла для фундаменту, яка вона? Як підібрати кращий?

фундамент из кирпича

Фундамент – основа будь-якої будівлі і вона ж найбільш часто піддається поганих погодних умов. При виборі цегли дуже важливо звертати увагу на його вологостійкість.

Зміст

Давайте позначимо що потрібно враховувати при виборі цегли і так само який вид цегли буде найкращим для нашої основи.

Якщо говорити про фундамент з цегли, то в більшості випадків його кладуть під невеликі будинки, будинки для дачі. Це відбувається тому, що даний вид підстави не вимагає використання спеціалізований техніки. Кладку можна зробити вручну.

 • Фундамент краще класти на нерухомому і на сухому грунті. Тому є ряд обмежень при викладанні фундаменту, тому що опади і близько грунтові води неминучі:
 • У цегли структура пориста, а це значить, що волога вбирається дуже добре. Всі ми знаємо, що волога руйнує структуру каменю і тому потрібні будуть ще витрати на дренаж, посилення гідроізоляції і захист від води.
 • Тиск також має значення. На кладку в ширину 30 см. Тиск не повинен перевищувати 14 т / м2
 • При підготовці кладки цегли важливо видалити всі корені чагарників, дерев та інших рослин, тому що коріння руйнують і завдають шкоди цеглі.
 • Заборонено укладати цегляний фундамент в місцях де близько знаходяться грунтові води, болота або є ризики повені або інших пов’язаних з підвищеною вологою ситуації.
 • Фундамент з цегли кладеться довше, але в той же час легше. Часу на заливку бетоном піде менше, ніж на монтаж цегли.


Є маса позитивних характеристик фундаменту з цегли, хоч і є свої певні особливості:

 • Позитивним моментом є те, що у цегляного фундаменту можна виявити будь-які дефекти вчасно, так як він дає більш швидку усадку.
 • Якщо зробити все правильно і дотримуватися всі особливості укладання цегельного підстави, то воно може прослужити більше п’ятдесяти років.
 • При заливці бетонної основи потрібна техніка, при кладці цегляного фундаменту – професійний муляр.
 • Маленький вага і чистий екологічно.
 • Якщо зробити хороший шар гідроізоляції буде хороша прохідність повітря в цеглі, яка стоятиме на заваді появі гнилі або цвілі.
 • Якщо поруч немає ґрунтової води, то можна облаштувати приміщення для підвалу.
 • Зручність цегляної в тому, що можна проводити ремонт точково і без боязні пошкодження будинку.

Життя цегельного фундаменту визначається циклами. В середньому за рік цегляна кладка проходити 1-2 циклу при помірному кліматі. Якщо посилити теплоізоляцію, то можна підвищити термін служби такого фундаменту.

Вибір цегли для основи.

Для основи з цегли найкраще вибирати дані види каменю: клінкерна, кислототривкий, силікатна і червоний звичайний.
 фундамент з цегли

Цегла клінкерна

Даний вид матеріалу відрізняється своєю довговічністю і міцністю, але його використовують частіше для облицювальної роботи. Його застосовують як декоративний шар і так само додаткова гідроізоляція, тому що при обпалення даний цегла стає плоховоспріімчев до вологи.
 фундамент з цегли

Кислототривкий цегла

Даний вид каменю – дорогий, тому що у нього є ряд переваг: витримування великого тиску, прекрасна вологостійкість і тому не потрібно посилення гідроізоляцією і також, даний цегла, добре зберігає тепло.

Силікатна цегла

Можна використовувати для будови декількох поверхів так як він стійкий до морозу і вологи, а ще він дуже міцний і витримує сильні навантаження.
 фундамент з цегли

Червоний (звичайний) цегла

При використанні даного виду цегли потрібно використовувати додаткові шари ізоляції від вологи, а також брати все-таки повнотіла, а не саман. Він більш міцний і мене загрожує вплив вологи. Він найпростіший при кладці, бюджетний і швидкий в його виготовленні.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *