Все про газобетон / пінобетон

Що таке теплоізоляційні панелі AEROC Energy?

Теплоізоляційні панелі AEROC Energy

Якісне утеплення будинків грає важливу роль в створенні комфортних умов для перебування людини. Безумовно, різноманітних матеріалів і технологій в даній області придумано і апробовано досить багато. Однак останнім часом професіонали все частіше звертають свою увагу на теплоізоляційні панелі AEROC Energy . Вони досить універсальні, і можуть бути застосовані для обробки різних конструкцій, в тому числі настільки поширених газоблоків .

Сфера використання

Варто відзначити, що приводів купити теплоізоляційні панелі AEROC Energy в Києві існує досить багато. Серед них варто виділити наступні:

  • забезпечення тепло- і звукоізоляції, як зовнішньої, так і внутрішньої, стін з газоблоків та інших будівельних матеріалів;
  • теплоізоляція фундаментів і інших несучих конструкцій;
  • виконання реконструкційних робіт, в тому числі і на об’єктах високої культурної значущості;
  • теплоізоляційні панелі AEROC Energy активно застосовуються для утеплення не тільки стін, але і стель, а також підлог. Вони використовуються в якості основного утеплювача під стяжку.

Переваги матеріалу

Серед усього різноманіття матеріалів жителі України, найчастіше, вибирають саме продукцію даного бренду з наступних причин:

  1. Панелі не горять, при тривалому нагріванні вони не виділяють небезпечних і шкідливих для здоров’я людини хімічних сполук. Саме з цієї причини їх можна сміливо використовувати для внутрішньої обробки будівель і споруд.
  2. Якісна і, головне, стабільна геометрія. Надалі, обробляти матеріал, як варіант, штукатурити, досить просто і швидко.
  3. Утеплювач може бути використаний в широкому температурному діапазоні, як на півночі країни, так і на півдні.
  4. Вироби відмінно пропускають пар. Це дуже важливо з точки зору створення комфортних умов, свіжої та здорової атмосфери усередині приміщень, виключення розвитку цвілі і грибка.
  5. Матеріал стійкий до різного роду агресивних чинників, таким як температура, вологість, ультрафіолет і так далі.

Де купити теплоізоляційні панелі AEROC Energy в Києві ?

Придбати подібного роду продукцію можна в нашому інтернет-магазині в широкому асортименті і за цілком доступними, обґрунтованими цінами. Ми працюємо безпосередньо з виробниками без використання будь-яких посередницьких структур, тому можемо гарантувати не тільки низьку вартість, але і якість (оригінальність) брендового товару.