Все про газобетон / пінобетон

Що таке газобетонні блоки, переваги і недоліки.

Загальні відомості про газоблоків

Останнім часом легкі в обробці матеріали особливо затребувані в будівництві. Максимально наближеним до даних характеристикам є газоблок. Він має пористу основу, що дозволяє зводити теплі будівлі, що володіють великим запасом міцності. Будівельний ринок пропонує різні марки газобетону, які підходить до різних варіантів будівництва.

Переваги та недоліки вироби газоблоку.


Газобетон є привабливим будівельним матеріалом завдяки відмінним експлуатаційним якостям і зручністю монтажу. Він використовується як хороший теплоізолятор і енергозберігаючий матеріал. При відносно невеликій масі газобетон має високу міцність. Матеріал здатний регулювати вологісний режим в приміщенні, віддаючи і вбираючи вологу. Пориста структура вироби створює ефективний бар’єр для проходження звуку.

Газоблоки мають точну геометрії, завдяки чому кладка виробляється оперативно, не вимагаючи подальшого вирівнювання. Вони укладаються на спеціальний клей. Він легкий в обробці. Його можна різати ножівками по дереву. При виробництві блоків використовуються мінеральні екологічно безпечні елементи.

Незважаючи на універсальність газоблоку він має відносно низьку вологостійкість. При будівництві будівель важливо гідроізоляцію. При будівництві практично всі матеріали піддаються усадці. У випадку з газоблоків може відбуватися його розтріскування. Виключити ризик появи тріщин внаслідок усадки можна за допомогою грамотної сушки блоків перед будівництвом.

Сфера застосування.


Газобетонні блоки застосовуються при будівництві:

  • Житлових будинків.

  • Виробничих об’єктів.

  • Комерційних будівель.


При зведенні багатоповерхових будинків з газоблоків створюються стіни і перегородки. Так само газобетон може використовуватися при створенні зовнішніх стін.

Виробники.


На сучасному ринку представлено безліч компаній, які здійснюють виробництво газобетонной продукції.

  • Одним з найбільших виробників газоблоків в Україні є компанія “ AEROC “. Будівельні матеріали виробляються за допомогою сучасного європейського обладнання експерти відзначають кращі теплові якості газобетону від компанії “ AEROC “.

  • Високою якістю газобетонной продукції відрізняється виробник СТОУНЛАЙТ.

  • Ще одним відомим виробником є ​​компанія UDK. Вироблена продукція відповідає екологічним вимогам і проводиться в суворій відповідності зі стандартами.


Висновки.


Газобетонні блоки мають вагомі переваги, однак при порушенні технології будівництва можуть звести всі зусилля будівельників нанівець. Виробляти обробку будівель їх такого матеріалу не обов’язково. Щоб уникнути появу тріщин при усадці, важливо проводити перед будівництвом точний розрахунок проекту.