Все про тротуарну плитку / бруківки

Переваги тротуарної плитки і термін служби

Взаємодія тротуарної плитки з навколишнім середовищем

У виробництві тротуарної плитки застосовуються компоненти, що не містять канцерогенів, тому при атмосферному нагріванні або опадах плитка не виділяє отруйних речовин. З огляду на цей важливий екологічний показник, асфальтове покриття дуже поступається бруківці або плитці з бетону.

Довгостроковість тротуарної плитки у використанні

Велику стійкість до механічних впливів забезпечують способи виготовлення тротуарної плитки – це новітні методи «вибропрессования» і «вибролитья». Значна міцність і низький коефіцієнт тертя істотно збільшують термін служби тротуарної плитки , а також допомагають зберігати тривалий час хороший зовнішній вигляд тротуарної плитки .

Простота ремонту і догляду за тротуарною плиткою

З тротуарної плитки не складно прибрати будь-які забруднення. Окремі фрагменти тротуарної плитки легко замінити новими. У разі проведення ремонту або демонтажу комунікацій, що проходять під тротуарною плиткою, її можна використовувати неодноразово, при цьому якість бетонної плитки зберігається.

Стабільність тротуарної плитки до погодних умов

Бетонна тротуарна плитка прекрасно переносить будь-які сезонні погодні умови і коливання зовнішніх температурних показників.

Холодостойкость тротуарної плитки дуже висока. Бетонна тротуарна плитка витримує досить низьку температуру, при цьому не деформується і не утворює тріщин. Висока морозостійкість дозволяє використовувати бетонну тротуарну плитку в районах з суворими кліматичними умовами.

Естетика і параметри тротуарної плитки

Бетонна тротуарна плитка виготовляється різних розмірів, фактур і товщини. Тротуарна плитка випускається в широкому діапазоні колірної гами, що дозволяє здійснювати будь-які заплановані дизайнерські рішення, викладати всілякі малюнки, візерунки і навіть картини. Так звана «тротуарка» ( тротуарна плитка ) може застосовуватися як в міських районах, так і в заміському секторі.

Економічна складова тротуарної плитки

Зіставляючи ціну тротуарної плитки та асфальтового покриття, можна відзначити, що ціна тротуарної плитки трохи вище ціни асфальту. Однак на укладанні плитки і сервісі можна практично вирівняти витрати. При тому, що тротуарна плитка простіше в догляді і рентабельніше в обслуговуванні.


Схожі повідомлення