Все про газобетон / пінобетон

Легенди про газоблок.

Купить газоблок в Киеве

З упевненістю можемо сказати, що хтось перебував у роздумах купити газоблок у Києві для будівництва будинку, то у будь-якому разі намагався знайти на просторах інтернету будь-яку інформацію про цей матеріал. Інформації дуже багато, і вона відрізняється одна від одної. Різні рівні обґрунтування такої інформації, комерційне залучення, компетентність або об’єктивність. Є різна критика щодо газобетону, але в цілому вона не особливо відрізняється різноманітністю. З’явилося дуже багато легенд, які вже закореніли.

Ми взялися розвіяти основні легенди про газоблок у цій статті.

Легенда про газоблок №1

Цемент чи клей.

Купить газоблок в Киеве

Кладка блоків на чому дорожча?

З упевненістю можна сказати, що це звичайна помилка. Тут можна сказати, що у зв’язку з тим, що професія «будівельник» вже існує дуже давно, ті, у кого юність була на студ будівництві – кладка на цементний розчин набагато звичніше. Щоб розуміти процес роботи з тонкошаровим клеєм потрібні зусилля, час та бажання. Якщо ж ми розглянемо людину, яка починає, то для неї кладка на клей забиратиме менше зусиль, а головне витрат. Не тільки трудовитрати знижуються при кладці на клей, а також знижуються кошторисні розцінки.

Але питання ціни залишилося ще актуальним. Що ж дешевше – клей чи цемент?

Вже у 80-ті роки шукали способи знизити витрати суміші при будівельних роботах. Якщо ми беремо товщину шва в 0,12 см, то витрата цементного розчину буде разів у 6 більше, ніж у клею. На даний момент, клей є однією з недорогих будівельних сумішей. Якщо говорити про ціну клею порівняно з ц/п розчином, то його ціна вдвічі вища, але витрата клею у шість разів менша. Ми завжди радимо використовувати тонкошаровий клей при кладці газоблоків. Це покращить ряд характеристик, таких як економічність, теплотехнічність, а також міцність.

Легенда про газоблок №2

Міцність прямо залежить від щільності бетону.

Купить газоблок в Киеве

У цілому нині, справедливо вважати, що з зростанні щільності і зростає міцність. Якщо взяти та випадково вибрати газоблок в Україні, заводи, які працюють за старими технологіями, потім створити узагальнену таблицю – порівняння, то можемо отримати дані, що міцність залежить від щільності. Але не забувайте, що індустрія будівництва не стоїть на місці, а зараз на ринку України надані заводи з виробництва газоблоку з новими технологіями. Вони надають газоблок нового покоління. Газоблок від AEROK представлений на ринку з досить цікавою картиною: при щільності бетону 380-415 кгм3, щільність його становить 25-35 кгсм3, такі ж показники ми можемо зустрічати у звичайного бетону з щільністю 600 кгм3. Виходячи з таких даних, ми можемо з упевненістю сказати, що, прийнявши рішення купити газоблок в Киеві, не потрібно покладатися, що щільність буде синонімом. Ми рекомендуємо не використовувати непрямі характеристики, а виявити фактичне значення найважливіших показників – міцність, щільність. З’ясовуйте кожну окремо.

Легенда про газоблок №3

Алюміній у складі газобетонних блоків. Це шкідливо?

Купить газоблок в Киеве

Що таке алюміній? Це один із найпоширеніших хімічних елементів на Землі. Оксид алюмінію є основою різних видів глини, глинозему, а також у глинах, які застосовують у косметичних засобах. Металевий алюміній швидко перетворюється на оксид, оскільки швидко окислюється при дії з повітрям через високу хімічну активність.

Є два способи, при яких алюміній потрапляє в газоблок.

  • За допомогою цементу – 20% алюмінію (за масою 100 кг цементу на газобетон м3)
  • За допомогою додавання алюмінієвої пудри (400 г пудри на газобетон м3)

Давайте розглянемо процес дії алюмінію.

400 грам алюмінію перетворяться на плинну газову масу обсягом приблизно половина кубометра, що в результаті перейде в повноцінний кубометр газоблоку: коли частинки пудри реагують з OH іонами (розчином гідроксогруп) перетворюючи на водень оксид алюмінію. Через хімічний процес газоутворення у складі газобетону не може залишатися металевий алюміній. За такого процесу ми отримуємо максимум 20 кг. Хімічно зв’язаний алюміній. Якщо ми порівняємо кубічний метр цегли та кубічний метр неавтоклавного ніздрюватого бетону на наявність у ньому алюмінію, то ми отримаємо такі дані – у бетоні 50 кг алюмінію, в цеглині ​​200-400 кг алюмінію у вигляді оксидів. На жаль, думати про шкоду окисленого алюмінію, який є одним із стійких хімічних сполук, можуть не зовсім грамотні люди.

Легенда про газоблок №4

До складу газобетону входить вапно. Через вапно іржавіє арматура.

Купить газоблок в Киеве

І так! Ми спостерігаємо тут цілих дві помилки.

  • Перше – у складі газобетону є вапно.

Звісно, виготовлення газоблоків застосовують вапно, алюмінієву пудру, кварцовий пісок, цемент. Але вже в готовому вигляді, газоблок з них не складається, він вже зовсім з нових мінералів складається, які представлені в основному гідросилікатими. Автоклавний газоблок є продуктом звичайного гідрування цементу. Це вже камінь синтезований, у якому вже немає навіть кварцового піску. При обробці вапна у газоблоці немає. Є досить хімічно стійкі мінери – силікати кальцію.

  • Друге – Через вапно іржавіє арматура.

Ми встановили, що перевести в газоблоці немає. Але давайте уявимо, якби була … Коли бетон готується на цементі або вапна він дасть лужну реакцію. А як ми знаємо, лужне середовище заважає при корозії металу. Якщо елементи сталі знаходяться в штробах у розчині або товщах газоблоку, то вони зберігатимуться набагато довше, ніж якби вони були на відкритому повітрі. Тому газоблок не сприяє корозії, а запобігає її.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.