Все про цеглу, керамоблок

Куди використовувати биту цеглу?

Битый кирпич, куда использовать?

Куди використовувати биту цеглу?

Бита цегла досить часто використовується в будівництві. Часто бій цегли можна використовувати в закладці різних фундаментів, варто зауважити, що бита цегла використовують для зміцнення різних доріг.


 • Бій цегли добре підходить при виготовленні бетону, такий бетон виходить дуже міцний і добре буде переносити великі навантаження, також бій цеглини часто використовують при заміні керамзиту при засипці під стяжку. При цьому ви зможете заощадити і не замовляти інші матеріали.

 • Найчастіше бита цегла став використовуватися в будівництві проїжджої частини доріг, або їм ще можуть засипати траншеї, якщо зворотна засипка з якихось причин недоступна. Даний спосіб буде вельми корисним.

 • Можна помітити, що бита цегла часто застосовують в зведенні дренажних конструкцій, бита цегла має дренажні властивості, це добре підійде для даного виду робіт.

 • Бій є дуже гарною заміною різних будівельних матеріалів як, щебінь або гравій. Якщо бита цегла дуже маленький, то він підійде в укладанні тротуарних доріжок для саду або доріжок в парках і на територіях торгових центрів.

 • Бита цегла став дуже популярним в виготовлення бетонних розчинів, це робить їх дешевими. Таким чином бита цегла застосовують для підняття дачної ділянки.


Додавання битої цегли в бетон.

Як ви встигли помітити, що після демонтажу залишається дуже багато бою цегли, не прагніть швидко позбудеться від нього. Він вам підійде при закладці фундаменту або при будівництві невеликого дачного будиночка, висотою не вище трьох поверхів. Бетон виходить міцний, може з легкістю витримувати різні навантаження і все різні погодні умови. Бита цегла може бути як і червоний так і білий, білий бита цегла є більш надійним так як властивості білого більш ефективні. Одним з фактором частого застосування бою цегли є його ціна.

Прокладаємо доріжки.

Якщо залишається дуже багато битої цегли, то його можна використовувати в прокладанні різних дизайнерських доріжок. Красиво викладена доріжка може підкреслити стиль вашої ділянки і прикрасити візуальну частину простору. Щоб тротуарна доріжка вийшла красивою і радувала вас слід враховувати технології мощення:


 • Відстань в ширину доріжки необхідно бути таким, щоб двоє людей при ходьбі не перетиналися один з одним.

 • Дистанція між різними об’єктами повинна бути більше 2 метрів. Також слід уникнути зростаючих коренів біля будівлі, так як це в подальшому зможе зруйнувати конструкцію.

 • Інструменти для виготовлення
  Рулетка
 • Лопата – підійде як совкова, так і штикова
 • Молоток – знадобиться, як і звичайний так і гумовий
 • Також для обробки країв вам знадобиться болгарка з алмазним диском.
  Також вам потрібно придбати пісок, портландцементу марки 400, геотекстилю. І так ми запаслися заздалегідь усіма будматеріалами, тепер перейдемо до самої укладанні доріжки. По лінії розміченій території слід зняти грунт глибиною від 20 до 25 см. Всю поверхню доріжки укладаємо геотекстилем, укладаємо шар піщаної подушки від 2 до 3 см. Слідом за піском йде шар для водовідведення з щебеню товщиною приблизно 100 мм, а далі дренажний шар засипають піском , після йде завершальний шар з геотекстилю.

Заповнюємо габіони.

 Заповнюємо габіони

Як облаштувати своїх ділянку? Це дуже важливе питання, що виникає у власників заміських будинків або котеджів. Не так давно в рішенні цього питання з’явився повністю екологічний і досить дешевий спосіб оформлення габіонами. Сучасні огорожі, лавки, і невеликі водойми, всі ці конструкції роблять з габіонів. Габіони – це велика металева клітка, яка складається з дроту. Усередині заповнена колотим гранітом. Габіони можна виготовити, і додати в неї різний бій, наприклад цегла. Така споруда міцне і простоїть довгий час без пошкоджень від погодних умов. Так само до нього не буде потрібно додаткового особливого догляду.

Ми оформляємо ландшафтний дизайн

Дуже часто люди задаються питання, а куди подіти все це сміття, яке залишається після будівництва заміського будиночка, дачі, села? Як часто залишається бита цегла, який люди просто викидають, але не варто повторювати цю ж помилку і переплачувати за додатковий матеріал. Бита цегла можна використовувати в оформленні ландшафтного дизайну. Добре підійде для облаштування клумб, зон зведення багаття, зон відпочинку, ступенів, огорож з габіонів, стін. Популярним на сьогоднішній день спосіб застосування битої цегли – це укладання різних стежок. Стежка з битої цегли буде дуже добре виглядати на вашій ділянці. Бита цегла буває різний, тому якщо використовувати в укладанні доріжок різні кольорові гами, то виходить прекрасний візуальний ефект. З бою можна побудувати дизайнерську лавку, яка буде стояти не один рік і не розвалиться на морозі або на холоді. Багато дизайнерів викладають всі різні художні фігури з битої цегли, яка може стояти у вашому саду і радувати ваших гостей.

Схожі повідомлення