Все про цеглу, керамоблок

Клінкерна цегла для будівництва поверхонь

Виды кирпичей для облицовки дома

Клінкерна цегла широко застосовується в будівництві. Клінкер використовується для будівництва поверхонь, на які здійснюються навантаження. Нерідко він застосовується в будівництві котеджів і приватних заміських будинків. Клінкер використовується для облицювання кладки із звичайної цеглини, в якості додаткового декору і, одночасно, клінкер виконує функції захисного матеріалу для стін будівлі. Клінкерною цеглою обрамляють деякі елементи будівлі: цоколі, вікна, колони. Цей матеріал користується популярністю серед тих, хто професійно займається реконструкцією старовинних будівель, які мають особливе значення для історії.

Багато розробок ландшафтних дизайнерів і архітектурні завдання, здійснюються завдяки різним формам цегли. Трикутна або квадратна форма клінкеру дозволяє використовувати його для оригінального оформлення:

 • внутрішніх двориків;
 • садових доріжок;
 • колон;
 • балконів;
 • відсотків;
 • стін будівлі.

Особливості клінкерної цегли

Для виробництва клінкерної цегли використовується глина, яка на відміну від інших сортів глини, має більш високий рівень тугоплавкости. Спеціальну глину обпалюють особливим чином (до повного спікання). Цей процес можливий завдяки високим температурам, на відміну від тих, які потрібні для виробництва звичайного цегли. Дана технологія дозволяє випускати цегла, всередині якого не виникають ні порожнечі, ні бульбашки повітря. Вплив високих температур, сприяють руйнуванню всіх сторонніх речовин, які є в складі глини.

Клінкер представлений широкою гамою кольорів, що дає можливість використання його в якості матеріалу для декорування набагато збільшується. Отримувати різний відтінок кольорового цегли (найчастіше червоного або жовтого) вдається випалюванням клінкеру. Спеціальна технологія, яка полягає в нанесенні декількох шарів фарби на цеглу перед процесом випалювання, дозволяє їй з’єднується з клінкером. Ця унікальна технологія забезпечує виробництво цегли з різною поверхнею (матовою або блискучою) і різних відтінків (білого, жовтого, зеленого і т. Д.).

Переваги клінкеру

 • Відсутність дрібних пустот, забезпечує високу міцність клінкерної цегли. На відміну від інших будівельних матеріалів, клінкер є довговічним матеріалом, який протягом десятиліть зберігає свої властивості. Клінкерна цегла – ударостійкий і стійкий до різних ушкоджень і подряпин, а це, безумовно, пояснює те факт, що його зовнішній вигляд залишається незмінним протягом жодного десятиліття.
 • Висока морозостійкість клінкеру дозволяє застосовувати його для спорудження різних споруд в північних регіонах. Даний вид цегли легко переносить перепади температури, а для будівництва в північних широтах він просто незамінний. Обледеніння або відтавання відбуваються без жодних наслідків для клінкеру.
 • Рівень водонепроникності цегли дозволяє протистояти руйнівному впливу вологи (атмосферних опадів, стічної води). Спечена глина, яка є основним складовим клінкеру, забезпечує повний захист облицювання, виконаної з клінкеру.
 • Клінкерна цегла відрізняється стійкістю до атмосферних явищ. Вітер і атмосферні опади не в змозі зашкодити споруди, зведені з клінкеру. Надміцний матеріал набагато збільшує термін їх експлуатації.
 • Підвищена теплоізоляція, точно так само як і звукоізоляція, входять до переліку переваг клінкерної цегли. Можливість варіювати дані параметри обумовлена ​​зміною (при необхідності) пористості глини безпосередньо при виробництві цегли.
 • Екологічність клінкеру є незаперечною перевагою даного матеріалу. Використовувана для його виготовлення глина не містить хімічних добавок (за винятком відповідних екологічним нормам барвників). Тому цей цегла абсолютно нешкідливий для здоров’я людини.

Компанія «Оквалент» здійснює доставку продукції в будь-який населений пункт України та гарантує високу якість товару.