Все про цеглу, керамоблок

Кладка тришарових стін.

Перший шар тришарової стіни – це будівельна стіна завтовшки 25-36 см, виконана з керамічних блоків або газоблоків . Другий шар – утеплювач товщиною 10 см, зазвичай виготовлений з мінеральної вати або спіненого полістиролу. Третій шар – фасадна стіна завтовшки близько 8-12 см, що покриває шар утеплювача. Найчастіше виготовляється з клінкерної або силікатної цегли.

На чому будувати тришарові стіни

Опорний шар будується таким чином, що стінки однієї і тієї ж стіни, як в двошарової стінки – з керамічних блоків , або силікатних блоків або газобетонних блоків < / a>. Однак мінеральну вату товщиною 10-15 см частіше вибирають для теплоізоляції, але тришарові стіни, тришарова стіна з керамоблоки, керамічні тришарові стіни, стіни з кераміки, будувати тришарові стіни, опорний шар тришарової стіни, зведення несучих стін, настінні анкери, установка утеплювача, тришарова стіна, кладка тришарових фасадних стін, заливка, вентиляція тришарової стіни, вентиляція стініпінополістірол також буде добре працювати. На широкому фундаменті також додаткова стіна – завіса. Створіть фасад будівлі. Він виготовлений з клінкерної цегли або дешевої силікатної цегли. Силікатна цегла має білий шляхів, можливо злегка фактурна. Вибір клінкеру величезний. Цеглини мають різний формат. Вони доступні в насичених кольорах. Крім типової цегли, ми також маємо чорний, сірий, коричневий, пісочний, білий і навіть синій або зелений. Є затінені і фактурні цегли. Найдорожчими є цегла виготовлена ​​вручну або штучно витримана. Хто не може дозволити собі клінкерну цеглу, можливо, двошарову стіну, замість того, щоб обробляти її штукатуркою, можна використовувати для фасаду клінкерну плитку. Вона має таку ж довжину і ширину, як клінкерна цегла, тому в результаті стіна виглядає як справжня клінкерна стіна.

Кладка тришарових стін: зведення несучих стін

 Кладка тришарових стін. Перш ніж бригада починає зводити стіни, переконайтеся, що по ходу їх роботи на фундаменті встановлена ​​горизонтальна гідроізоляція з покрівельного фетру – ширше, ніж обидві заплановані стіни. Перший шар газоблоків або керамоблоки несучої стіни будується на товстому шарі цементно-вапняного розчину. Якщо ми маємо намір використовувати для кладки клейовий розчин або піну, ми зіткнемося з досить вимогливою операцією, що передбачає дуже ретельне вирівнювання першого шару перед нанесенням розчину. На ідеально горизонтальному шарі всі наступні шари також будуть лежати горизонтально. Інакше шари стіни будуть криві. Тут слід підкреслити, що товщина стику клею або пінопласту розчину становить лише 2 мм, тому складно виправити становище наступних елементів на ньому. Шліфувати можна тільки газобетону і таким чином зменшити кривизну. З іншими матеріалами це неможливо. Клейовий розчин наноситься, використовуючи спеціальну каретку, або розстилаючи контейнерної кельмою. І каретка, і кельму повинні підходити до товщини стіни. Піна застосовується тільки для кладки з керамічних аерографів і тільки мають шліфовані верхні і нижні поверхні. Його наносять спеціальним пістолетом. Пінопласт викладається на злегка змочені блоки з двома паралельними смугами. Звичайний цементний розчин, який можна використовувати для різних блоків, розстеляють шаром завтовшки близько 2 см. Блоки газобетонні або порожнисті цеглини з традиційною кераміки, без пір’я і ярів з боків, повинні бути вбудовані в вертикальні і горизонтальні стики. Ті, у кого пір’я і вставки – лише для горизонтальних суглобів. Вертикальні з’являються тільки в тих місцях, де елементи були вирізані і, таким чином, без мови або канавки. Звичайно, він побудований на перевалі. Мінімальний зрушення елементів верхнього шару щодо вертикальних стиків між елементами нижнього шару становить 5 см. Рекомендується їх зміщувати приблизно на 10-15 см. Шари в стіні можуть бути доповнені керамоблоки, розрізаними навпіл або зрізаними блоками, але в стіні їх може бути не більше 10% . Такі елементи можуть бути не дуже близько один від одного (не менше 1 м один від одного) і занадто близько до кутів або краях стіни. Найкраще їх розташувати десь посередині стіни.

Настінні анкери

Фасадна стіна повинна бути з’єднана з несучими анкерами. Якщо ви не використовуєте гвинтові анкери, призначені для з’єднання несучої стіни з фасадом, при монтажі несучої стіни послідовно розміщуйте їх в горизонтальних з’єднаннях. Зазвичай достатньо використовувати п’ять якорів на 1 м 2 горизонтально кожні 50 см і вертикально кожні 40-45 см, щоб вони проходили один одного. Крім того, анкери розміщуються лінійно навколо віконних і дверних прорізів – по три штуки на метр. Анкери повинні бути досить гнучкими, щоб фасад і несуча стіна працювали окремо. Занадто жорстка призведе до розтріскування фасаду. Вони не можуть бути занадто довгими, а їх рекомендований діаметр – 4 мм. Анкери, вставлені в зварні шви, працюють, коли модуль висоти елементів несучих стін кратний висоті фасадного цегли (або просто однаковий). Основна перевага таких анкерів – дуже проста збірка, а недолік – необхідність зігнути в корпусі (тут абсолютне використання напірних роликів з крапель), коли стики обох стінок не збігаються. Проблем з гвинтовими якорями немає. Глибина якоря не повинна бути менше 40 мм в стіні.

Установка утеплювача – тришарова стіна

Коли анкери на місці, плити теплоізоляції прибиваються цвяхами. У випадку з прикрученими анкерами дошки можна спочатку приклеїти до стіни, а потім просвердлити через теплоізоляційний шар і вбудувати анкери – все одно, як при утепленні стін зовні. Між вовняний ізоляцією і фасадною стіною потрібно залишити вентиляційний зазор на 3 см. Добре використовувати шерсть, покриту скляній вуаллю. Така завіса захистить від відшарування волокон завдяки великій силі всмоктування, що створюється повітрям, який рухається в цій щілини. При обшивці фасадної стіни кінці анкерів необхідно розміщувати в її горизонтальних стиках.

Кладка тришарових фасадних стін

Клінкерна цегла кладуть на покрівельний фетр, утворюючи горизонтальну гідроізоляцію зверху фундаменту. Для їх з’єднання використовуйте спеціальний розчин кладки для клінкеру. Щоб домогтися природного розподілу кольорів на фасаді, завжди слід змішувати цеглу, вибираючи їх по черзі з трьох палітр. Весь бруд слід негайно видалити зі стіни сухою щіткою або змоченою губкою. Ступка не повинна бути змита з швів на торцевій стіні. При використанні перфорованої або щілинного цегли, розчин нанесіть досить густо, щоб повністю покрити перфорацію. Вода є найбільшим ворогом неправильно побудованих перфорованих цегляних конструкцій. Це, однак, після попадання в перфорацію і замерзання може лопнути весь елемент.

Заливка

Тільки зведена стіна протягом 14 днів повинна бути захищена фольгою від вологи, але таким чином, щоб вільний потік повітря між нею і стіною був можливим. Коли стіна з клінкеру готова, пора заповнити зазори між цеглинами загальним розчином. Ця робота проводиться, починаючи зверху і рухаючись вниз по стіні. Ступка повинна добре прилягати до цегли. Незабаром після концентрування розчину ми разравниваем стики невеликий цівкою, так званої затіркою. Згідно будівельної практики, товщина горизонтальних з’єднань повинна бути не менше 8 мм і не більше 15 мм.

Як забезпечити вентиляцію тришарової стіни

При будівництві тришарової стіни з повітряним зазором між фасадом і утеплювачем необхідно залишити вентиляційні отвори. Краще туди розмістити спеціальні вузькі пластикові вентиляційні вставки. Вентиляційні отвори повинні бути в першому і останньому шарі стіни кожного поверху. Крім того, їх також потрібно планувати трохи вище перегородок і під вікнами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *