Все про цеглу, керамоблок

Керамоблок в сільськогосподарському будівництві

Зараз сільськогосподарські об’єкти, які є “житлом” для тварин, повинні бути виготовлені з матеріалів, що забезпечують здоровий мікроклімат кімнат, а отже, впливають на стан і продуктивність сільськогосподарських тварин.

Стійкість до хімічних речовин і вологи:

Кераміка є хімічно інертним матеріалом і повністю стійка до агресивних середовищ, сформованих в деяких селекційних установах. При цьому не шкодить присутність шкідливих газів, наприклад, в пташниках, де аміак або сірководень в поєднанні з КЕРАМОБЛОК в сільськогосподарському будівництві, стійкість керамоблоки до хімічних речовин, стійкість керамоблоки до вологи, Кераміка є хімічно інертним матеріалом, Керамоблок в сільськогосподарському будівництві, Будівництво з керамічного блоку Кератерм, швидке будівництво стін, теплі стіни з керамічного блоку парою виділяють агресивні пари.
Кераміка не пошкоджується вологою атмосферою і дезінфекцією будівель, як це неодноразово трапляється під час циклу розведення, наприклад, курки. Керамоблок дозволяє отримати сухі стіни. Тому що він випалюється в духовці при високій температурі приблизно 900 ° C, отриманий продукт сухий. Після побудови в стіні з’являється волога, пов’язана з процесом будівництва, але цегла керамічна Кератерм швидко висихає, тобто стабілізована вологість, тобто вологість, яка залишається в стіні при використанні будівлі. Стіни з керамоблоки Кератерм мають найнижчу вологість в порівнянні з іншими стіновими матеріалами – менше 1%. Це в поєднанні з високою паропроникністю блоків гарантує швидке висихання стіни, яка піддається впливу води, наприклад, під час миття та дезінфекції стін, які регулярно повторюються під час циклів розведення. Під час дезінфекції стіни і стелю миються під тиском. Висока паропроникність пустотілих блоків Кератерм дозволяє швидко виводити вологу і, таким чином, оптимально утримувати.

Міцний і безпечний матеріал:

 Керамоблок у сільськогосподарському будівництві керамоблок в сільськогосподарському будівництві
Кератерм блок – це морозостійкий матеріал міцністю 10-15 МПа, який дозволяє будувати багатоповерхові будинки, а також просторові об’єкти, що знаходяться в сільському господарстві, наприклад, зали, склади та зберігання овочів, фруктів, кормів.
Механічно стійкий, він постійно зберігає теплові властивості. Одним з рішень, яке застосовується в сільськогосподарському будівництві, є зовнішні стіни без додаткового утеплення. Стіна товщиною 44 см забезпечує належну ізоляцію для теплих житлових будинків, тому це рішення можна успішно використовувати в сільськогосподарських господарствах.
Завдяки масивній міцної стіні з дуже хорошою теплоізоляцією інвестору не потрібно турбуватися про стан ізоляційного матеріалу після декількох років експлуатації. Відомі проблеми з гризунами, що виникають у великій кількості на таких об’єктах, які завдають величезної шкоди теплоізоляційних матеріалів. Керамоблок зазвичай використовується в оштукатурених стінах. Однак знайдені не оштукатурені предмети. Керамічна цегла є настільки важким матеріалом, не існує побоювання можливості руйнування стіни сільськогосподарськими тваринами. Стіни з пористої кераміки також характеризуються високою вогнестійкістю. Вони негорючі і не є джерелом шкідливих речовин у разі пожежі.

Матеріал оцінений інвесторами та підрядниками

Будівництво з керамічного блоку Кератерм приносить користь як для інвестора, так і для підрядника. Легкість побудови, швидкість, полегшення у вигляді вертикального стику з лінії та канавкою, швидкість кладки – переваги, які цінують підрядники. Економія важлива для інвестора як на етапі будівництва, так і під час експлуатації. Легке і швидке будівництво стін дозволяє швидко ввести будинок в експлуатацію і отримати прибуток від інвестицій. Сухі і теплі стіни з керамічного блоку – це помірна економія завдяки меншим витратам на опалення. Деякі будівельні матеріали містять до декількох кілограмів води на момент доставки в одному стеновом елементі. Ви можете уявити, скільки енергії потрібно для позбавлення від цієї води, тому КЕРАМОБЛОК < / a> не тягне за собою додаткові витрати на опалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *