Все про цеглу, керамоблок

Керамічні блоки-переваги використання пористої кераміки

Пористі керамічні блоки – вони успадковують від традиційної цегли?

Натуральна сировина, тобто глина, яка є основним продуктом, з якого виготовляють керамічну і порожнисту цеглу, є здоровим матеріалом, і в процесі випалу вона набуває додаткові якості: керамічна цегла та інші вироби, виготовлені з неї, сухі пористі керамічні блоки, пориста кераміка , характеристики керамічних блоків, кераміка, кератерм, переваги керамічних блоків, пористі блоки, одношарові стіни, міцність керамоблокуі не містять алергенів. Безсумнівною перевагою будівельної кераміки є те, що вони не сприйнятливі до явищ, погіршують структуру будинку, які можуть з’явитися в разі інших природних матеріалів, таких як процес вивітрювання або вирощування водоростей, які загрожують каменю, а також гнилі, характерні для дер дерев’яних споруд, гниття або вторгнення комах.

Глиняна цегла і порожниста цегла відрізняються також багатьма особливостями, визначальними їх високі технічні параметри, які повинні відрізнятися будівельним матеріалом. Найважливіші особливості – морозостійкість і низьке водопоглинання, що кераміка зобов’язана процесу випалу, вогнестійкості і механічної міцності. Перевагою кераміки, яку цінують покоління, також хороші теплоізоляційні властивості, а також паропроникність цього матеріалу – обидві ці особливості впливають на сприятливий мікроклімат, який панує в будівлях, побудованих з кераміки.

Пориста кераміка – внесок сучасних технологій

Сучасна пориста кераміка є одними з найбільш інноваційних матеріалів, що застосовуються при будівництві будівель. Керамічний саман, яка замінила традиційну керамічну цеглу при будівництві стін, виготовляється з глини з додаванням деревної муки або тирси, які при спалюванні цього будівельного матеріалу спалюється, в результаті чого утворюються мікропори, збільшують теплоізоляційні властивості кераміки. Мікропори, присутні в блоках, завдяки чому їх теплоізоляція вище, ніж у випадку з керамічною цеглою.

Побудована з пористої кераміки, стіна здатна задовольняти вимоги щодо енергоефективних будівель. Керамічні порожнисті цеглини з успіхом застосовуються для будівництва одно-, дво- і тришарових стін. Дуже високі теплові параметри забезпечать одношарова стіна, досить обштукатурено, без необхідності утеплення. Стіни з пористих порожнистих цегли ефективно захищають від втрат тепла, а завдяки високій теплової інерції накопичене тепло віддає навколишньому середовищу – тому немає ефекту швидкого охолодження приміщення. Безперечні переваги отримують від використання пористої саману для будівництва будинку, щілини якого були заповнені мінеральною ватою.

З Кератерм товщиною 44 см можна спорудити однослойную зовнішню стінку, яка після штукатурки досягає коефіцієнта теплопередачі U = 0,16 Вт (м2 · К). Пориста кераміка – це також матеріал, який дозволяє дуже швидко і точно побудувати – блоки керамічні Кератерм великі – на 1 м2 використовується максимум 16 штук. Роботи також прискорюються їх невеликою вагою, а також профилированием бічних поверхонь в мові і канавках, завдяки яким керамічні блоки легко поєднуються, і не потрібно заповнювати вертикальні шви між ними.

Ми також отримаємо користь від використання пористої кераміки стін завдяки можливості використання тонкошарового сухого розчину. Завдяки їй він формується набагато швидше, ніж при використанні мінометів, які доводиться обробляти водою. Сухий розчин також не витрачається даремно – завдаючи розчин в банки з пістолетом, ми наносимо його лише настільки, наскільки потрібно, а решта залишається в банку. Завдяки їй кладок можна проводити до -5 градусів С.

Купити керамоблок Київ Україна < / a> Переваги керамічних блоків

Здоровий:


 • Стіни паронепроникні – вони забезпечують вільний потік водяної пари в стіні, тим самим виводячи зайву вологу зсередини.

 • Висока температура випалу і природні компоненти, що використовуються у виробництві, роблять керамічні блоки матеріалами, не містять алергенів.

 • Здоровий внутрішній мікроклімат – взимку навіть після відключення опалення приміщення швидко не втрачають тепло, а влітку вони не перегріваються в процесі виробництва.


Теплий:

 • Пористі блоки – це матеріал з високою теплоізоляцією – стіни з них можуть досягти дуже низького коефіцієнта тепловіддачі U = 0,16 Вт (м 2 К)
 • одношарові стіни настільки теплі, що не потрібно утеплювати будинок.

 • Стіни добре накопичують тепло і поступово виділяються – стіни довго залишаються теплими.


Швидке будівництво:

 • Великі компоненти гарантують більш коротку конструкцію, ніж інші технології.

 • Завдяки використанню сухого розчину, стіни будуються не тільки швидше, але і без бруду, характерного для кладки стін, використовуючи традиційний цементно-вапняний розчин.

 • Будівництво впорядковується системними рішеннями (додаткові порожнисті цеглини, стельові і перекриття балок).


Безпечний:

 • Температура горіння цегли приблизно 900 ° C означає, що вони довго протистоять дії вогню.

 • Оптимальний захист від шуму.

 • Висока механічна міцність гарантують міцну конструкцію будинку, придатну навіть для ураганів і землетрусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *