Все про газобетон / пінобетон, Все про цеглу, керамоблок

Газоблок та керамоблок. Що тепліше?

Купить керамоблок, газоблок от компании оквалент в Киеве по выгодным ценам

Поризований керамічний блок серед забудовників отримав назву як теплоблок. Керамоблок відрізняється від цегли, як і розміром так і структурою, а також досить низьким коефіцієнтом провідності тепла.

Наприклад, у пустотілої керамічної цегли коефіцієнт провідності тепла становить від 0,45 до 0,6 Вт/м*С, а у повнотілої – від 0,67 до 0,88 Вт/м*С. А ось керамоблок займає більш виграшну позицію на тлі звичайної рядової цегли. Провідність тепла у керамоблоку – 0,14 – 0,17 Вт/м*С, а як усі знають, що менший такий показник, то такий матеріал буде теплішим.

За рахунок цільових порожнин у керамоблоці та наявності великої кількості пор у структурі і є така різниця провідності тепла у керамічних блоків.
Завдяки використанню спеціальних сортів глини та випалювання керамоблоків досягається пористість блоків. Щілини в блоках виходять за рахунок перегорання дерев’яної стружки, яку попередньо додають суміш на етапі підготовчих робіт. Вже в печі стружка вигоряє, а на її місці виходять порожнечі, вони допомагають знизити провідність тепла у матеріалу.

Чим визначається низька провідність тепла газоблоку.

Газоблок або газобетон створюють зі змішування алюмінієвої пудри, води, піску, вапна та цементу. При з’єднанні кальцію оксиду з вапна та алюмінієвою пудрою утворюються бульбашки водню. Пухирці розподіляються по всьому блоку, а після висушування виходять закриті повітряні пори в діаметрі один-три міліметри. Пори в газоблоці займають приблизно 85%-95% від обсягу блоку і завдяки цьому забезпечується низька провідність тепла. Гальмування охолодження або нагрівання матеріалу допомагає повітря в порожнинах, а завдяки такій властивості комфортна температура в будинках з газоблоку зберігається дуже довго.
Провідність тепла залежить від щільності матеріалу. Чим вище щільність у газобетону, тим кількість пор менше, а значить, що коефіцієнт провідності тепла вищий.

Для порівняння:

  • D500 – 0,12 Вт/м*С
  • D400 – 0,10 Вт/м*С
  • D300 – 0,08 Вт/м*С
  • D150 – 0,05 Вт/м*С

Купить газоблок по вкусным ценам в киеве у компании ОквалентЯкий матеріал тепліший?

У керамоблок мінімальна провідність тепла становить – 0,14 Вт/м*С.
У газоблоку це значення набагато вище. Частіше використовують блок із щільністю Д400, у якого провідність тепла становить 0,08 Вт/м*С, такий показник означає, що газоблок удвічі «тепліший» від керамоблоку.

Купити газоблок у Києві за вигідною ціною можна на нашому сайті. Дізнатись яка ціна газоблоку за штучку можна зателефонувавши до наших менеджерів. Вам допоможуть оформити замовлення та організувати швидку доставку.

  • Телефонуйте нам і оформлюйте замовлення
  • Телефон: (067) 658-55-00

Схожі повідомлення