Все про цеглу, керамоблок

Елементи печі – яку цеглу краще використовувати?

Цена на кирпич шамотный в Киеве Украине

Пічь має кілька елементів, які мають різну робочу унікальну температуру. Для економії на будівельних матеріалах, але при цьому не втратити якість печі, можна звести з шамотної цегли тільки топку, а ось елементи, які не торкаються відкритого вогню, не обов’язково зводити саме з шамотної цегли. А ось ціна цегли шамотної вдвічі дорожча звичайної рядової цегли.

Які елементи печі?

Деталі печі:

  • Фундамент;
  • Топка;
  • Канал димовий;
  • Труба димова;
  • Облицювання.

Фундамент для печі – яку вибрати цеглу?

Найважливіша вимога до фундаменту печі – міцність та стійкість до дій сильної вологи. Так як деякі місця основи можуть остигати до -5 градусів, можна використовувати клінкерну цеглу. Такий камінь вирізняється своєю високою стійкістю до морозів (150-200 циклів) та стійкістю перед досить низькими температурами.

Керамічна цегла першого сорту відмінно підходить для цього. Цей матеріал використовують у створенні барбекю, тандира та камінів. А якщо піч невелика і навантаження на фундамент не велика, то можна використовувати керамічний цеглу нижче якості.

Цена на кирпич шамотный в Киеве УкраинеТопка. Який матеріал обрати?

Цей елемент печі найбільше піддається високим температурам – від 800 до 1100 градусів. У топки 2 шари – внутрішній, який безпосередньо контактує з вогнем і який зводять виключно з шамотної цегли і зовнішній – можна звести з пічної цегли марки М200.

Димовий канал.

Шамотна, каолінова цегла М150, пічна цегла М200 відмінно підійде для таких каналів. Температура тут не настільки висока як у топці, але все одно досягає 800 градусів і тому не потрібно використовувати просту рядову цеглу.

Димова труба та цегла для нього.

Одна велика відмінність у димаря від інших елементів – це широкий діапазон температури від -40 до +400 градусів. Матеріал повинен обов’язково стійким до морозів та при сильних перепадах температур. Для димової труби найкраще купити цеглу керамічний зі значенням стійкості до морозу не менше 100 циклів заморожування та розморожування.

Цегла для облицювання печей

Для облицювання бюджетної печі можна використовувати цеглу М150, такий матеріал має не поганий зовнішній вигляд і ціна цегли набагато менша, ніж ціна цегли облицювальної. Невеликим недоліком вирізняється те, що зовнішній вигляд печі обмежується лише одним кольором.
Так само можна використовувати клінкерну цеглу. Даний вид каменю характеризується найкращими технічними якостями, а завдяки таким показникам термін служби всієї конструкції досить зростає.

Цена на кирпич шамотный в Киеве УкраинеНа сайті Окваленту ви зможете купити цеглу для втілення будь-яких будівельних рішень.

  • Телефонуйте нам і оформлюйте замовлення
  • Телефон: (067) 658-55-00

Схожі повідомлення