Все про цеглу, керамоблок

Димар з пустотілої цегли. Чи можна використати такий камінь?

Дымоход из кирпича рядового, полнотелого купить в Оквалент Киев

Види цегли пустотілої – гіперпресована, силікатна та керамічна.

Для створення димаря рекомендується використовувати керамічний камінь. З перерахованої цегли вона найкраще підходить, оскільки має найбільшу стійкість до вогню.

ВАЖЛИВО! З пустотілої цегли будувати димар суворо заборонено і не важливо з кераміки він чи ні.

Пустотіла цегла вважається та, де частка отворів та отворів становить від 12% до 45%. Професіонали не рекомендують використовувати полегшену або пористу цеглу, де показники – 13%-25%. Для створення димаря підходить виключно повнотілий матеріал, у якого – 6%-12% кількість портів від обсягу виробу.

Кирпич полнотелый, иделаьно подойдет для дымохода.З яких причин використовується тільки повнотіла цегла?

Камінь у димарі піддається нагріванню та охолодженню, а ці два процеси постійно чергуються. Більш стійкий до перепадів температурних режимів саме повнотілий матеріал і він більш стійкий до різких перепадів температури. Цегла виділяється високою провідністю тепла – швидко нагрівається і швидко остигає, а ще вона набагато краще стоїть перед коливаннями температур і швидше адаптується до таких станів.

Матеріал пустотний – і у нього нижча провідність тепла через наявність отворів. Повільно виходить нагріти такий камінь і також він набагато повільніше остигає. Через таку технічну властивість при швидкому нагріванні внутрішня частина димоходу буде набагато теплішою, ніж зовнішня, а це може призвести до утворення тріщини або сколу.

Дымоход из кирпича рядового, полнотелого купить в Оквалент КиевЩо краще вибрати для димаря.

Керамічна цегла, найбільш підходяща для створення димаря. Обов’язкова умова – він повинен бути без отворів або порожнеч, марка може починатися від М100 та стійкість до морозу від 50 до 100 циклів заморожування та розморожування. Краї повинні бути рівні і цегла повинна мати чітку форму прямокутного паралелепіпеда. Так само може підійти і пічна цегла М200.

Якщо цегла темно-коричневого кольору, то вона може підійти виключно для фундаменту.

Розчин кладки.

Для кладки димоходу під покрівлею використовувати найкраще або на вапняний або на цементно-вапняний розчин. А ось для місця вище за покрівлю найкраще використовувати ц/п розчин.

Купити цеглу в Києві можна на нашому сайті або зателефонувавши до наших менеджерів. Вам допоможуть швидко оформити замовлення та купити цеглу за низькою ціною.

Схожі повідомлення