Все про цеглу, керамоблок

Червона цегла. Переваги та види продукції

Кирпич Склад

У будівельній сфері найбільш популярним матеріалом є червона цегла. Продукція компанії «Оквалент» характеризується довговічністю, хорошими експлуатаційними характеристиками і доступною вартістю. Червона цегла добра для виготовлення облицювальних, стінових, цокольних і інших видів будматеріалів.

Содержание

Чим виріб краще аналогів

Керамічна цегла, ціна якого суттєво нижча силікатних аналогів, має широкий спектр застосування. Залежно від виду виробу, його можна застосовувати для зведення несучих конструкцій, облицювання фасадів, створення зовнішніх, внутрішніх перегородок, огорож і прибудинкових споруд. Вага цегли червоного повнотілої 250х120х65 менше, ніж у силікатного блоку, тому він не має підвищеного впливу на фундаментну основу будівлі.

 • міцність

Завдяки високим показникам міцності, традиційний рядовий або облицювальна цегла здатний витримувати навантаження до 15 МПа. За рахунок плотностних показників, матеріал успішно застосовується в побудові несучих конструкцій. Кладці не страшні тривалі механічні та кліматичні впливу.

 • екологічність

Оскільки в якості основного компонента використовується глиниста вапно і для досягнення високих експлуатаційних показників не застосовуються хімічні речовини, даний матеріал відрізняється екологічністю. При впливі різних температур виріб не виділяє шкідливих речовин. Це ще один важливий фактор, який вичерпує сумніви купити червона цегла чи ні.

 • водонепроникність

Деякі модифікації за рахунок мінімальної кількості пір здатні відштовхувати вологу і не проводити її в будинок. Моделі з повітровтягу осередками більше вбирають вологість, але при цьому не затримують її в своїй структурі і сприяють швидкому виведенню.

 • Тепло- і звукоізоляційні властивості

Незалежно від розміру цегли червоного, будматеріал здатний зберігати тепло в будинку тривалий час і при цьому не передати звуки ззовні. Більш підвищені теплоізоляційні властивості має пустотілий варіант, але навіть при застосуванні червоної облицювальної виду тепло- і шумоізоляційні властивості будівлі покращаться в кілька разів.

 • Стійкість перед морозами і пожежна безпека

Матеріал не піддається розтріскування і не втрачає своїх експлуатаційних властивостей при впливі морозів, опадів, сонячних променів і високих температур.  Наприклад, маркування «М» означає, що фабрикат має високу стійкість перед стисненням і вигинами, червоний рядовий блок «F» – морозостійка різновид.

Види продукції

Весь сортамент компанії «Оквалент», підрозділяється на види за кількома критеріями. В першу чергу слід виділити, що ми продаємо продукцію різного призначення.

Кирпич Склад

 1. Цегла облицювальна. Застосовується в створенні огорож, оздоблення фасадів для поліпшення тепло- і звукоізоляційних властивостей будівлі. Випускається з правильними геометричними формами і ідеально рівними поверхнею. Лицьова частина виробу може бути гладкою або рельєфною. Випускається в різних колірних рішеннях і має різноманітні форми.
 2. Рядова марка блоку. Продукція даної класифікації затребувана при будівництві будинків, несучих конструкцій, зовнішніх, внутрішніх перегородок і інших споруд.

Крім цього, існують різні розміри цегли стандартного червоного і щільність, яка визначається наявністю або відсутністю пустот.

 1. Цегла червоний повнотіла має щільну структуру і підвищену стійкість перед механічними діями. Монолітна структура не має отворів. Вага даної продукції варіюється в межах 3-4 кг, теплопровідність – 0,45-0,8 Вт / м2 * С. Найчастіше використовується для побудови малоповерхових будинків, несучих стін, камінів, фундаментів, підвальних перегородок або причалу.
 2. Пустотіла фабрикатна відрізняється наявністю круглих або квадратних отворів наскрізного типу. Маса одного виробу дорівнює 2-20,5 кг, провідність тепла – 0,3-0,55 Вт / м2 * С, порожнистість – 15-55%. Купити цегла з повітровтягу отворами рекомендується для зведення зовнішніх стін до 3 поверхів, внутрішніх більше полегшених перегородок. Дана серія не створює великого навантаження на фундамент будинку.

Виробництво червоної цегли

Процес виготовлення рядового або лицьової цегли починається з етапу підготовки сировини. Всі компоненти містяться в ємність, в якій ретельно перемішуються до отримання однорідної консистенції.

Далі обробляється формування спеціальними маслянистими компонентами. Покриття дозволяє домогтися рівномірного розподілу тепла по всій площі продукту, в результаті чого кожен квадратний сантиметр матеріалу знаходить однакову структуру. Сировина порційно поміщається в формування, після чого відправляється на попередню просушку.

На момент завершення висушування сирцю, він поміщається в теплову камеру, де відбувається випал при певному температурному режимі. У цей момент виріб набуває потрібні показники міцності.

Кирпич Склад

Після випалу керамічна червона цегла (фабрикат) остигає і розподіляється на різні палети. На одних укладається готовий будматеріал повнотілої типу, на інших – пустотілий фабрикат. Продукцію відправляють на склад, де вона ретельно упаковується захисною плівкою і зберігається до моменту відправлення на будівельний майданчик замовника.

Переваги товару

 • різноманітність колірної гами – крім традиційного червоного кольору, в компанії «Оквалент» можна замовити вироби персикового відтінку, шоколадного, світло-жовтого або бежевого, наближеного до білого;
 • великий сортамент габаритів і форм – даний нюанс дозволяє придбати продукцію потрібних розмірних параметрів і геометричних даних для зведення того чи іншого споруди;
 • тривалий експлуатаційний термін – продукція має високі показники щільності, за рахунок чого збільшується експлуатаційний термін до 120 років, залежно від структури і призначення виробу;
 • естетичні параметри – лицьову цеглу має презентабельний зовнішній вигляд, що дозволяє створити унікальний дизайн екстер’єру будь-якої малоповерхового будівлі.

Як замовити продукцію в Оквалент?

Компанія «Оквалент» займається продажем червоної цегли, починаючи з етапу комплектації замовлення і закінчуючи транспортуванням готової продукції до замовника. В нашій фірмі можна замовити будь-які обсяги продукції, вони завжди будуть в наявності.

У разі якщо виникли додаткові питання, зв’яжіться з консультантом, він проінформує про якості того чи іншого виробу, розповість про діючі акції та допоможе підібрати потрібний варіант.
Офис: Киев, ул. Жмеринская, 1
Телефон: (067) 658-55-00
Почта: info@okvalent.com.ua

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *