Хіт товари

Газоблок і його розміри

Розміри газоблоку і газобетонних виробів. Товщина і висота газобетону може бути досить різноманітною, але от довжина цілком стандартна або 600,

Турецький цемент М550. Як вибрати? Які переваги?

Зараз на будівельному ринку України можна купити цемент турецького виробництва. Турецький цемент М550 і білий. Якщо говорити про цемент М550,

Важливі елементи при зведенні доріг: лотки водовідвідні і бордюр.

Найважливіший етап при зведенні або реконструкцій доріг є проектування і розробка плану будівництва доріг. А якщо дорога зроблена якісно і

Висока якість, ефективність і навіть терміни будівництва невеликих і масштабних об’єктів, безпосередньо залежать від того, які будматеріали використовують в роботі фахівці. Незважаючи на те, що ринок будівельних матеріалів рясніє величезною різноманітністю і асортиментом, не всі представлені товари є якісними і довговічними.

Саме з цієї причини, велика кількість нових і постійних покупців, вважають за краще співпрацювати з нашим магазином, в якому можна замовити будівельні матеріали, призначені для виконання різних ремонтних або будівельних робіт. Чому наші матеріали є ідеальним варіантом покупки, в співвідношенні «ціна-якість»? Якими перевагами супроводжується співробітництво з нами?

Будівельні матеріали з гарантією якості

Головними причинами, за якими приватні майстри і великі будівельні компанії вважають за краще співпрацювати з нами, в покупці будматеріалів, є:

Якість товарів. За час роботи в ніші продажів будівельних матеріалів, ми змогли налагодити тісні партнерські відносини з багатьма відомими виробниками. Завдяки цьому, кожен матеріал, представлений в окремих категоріях, відрізняється ідеальною якістю і практичністю.

Асортимент матеріалів. Широке різноманітність товарів дозволяє кожному покупцеві придбати все, що необхідно для успішного будівництва та оздоблення, за рахунок чого економиться величезну кількість часу і коштів. Основні найменування, які користуються попитом і популярністю серед клієнтів, це:

  • Шлакоблоки і керамічні блоки;
  • Піноблоки і газоблок (газобетон);
  • Цегла облицювальна;
  • Клінкерна цегла;
  • Цегла рядовий: повнотіла, пустотіла і інші різновиди;
  • Цегла вогнетривка: шамотна, пічної і інші типи;
  • Цегла силікатна: одинарний, полуторний і подвійний;
  • Тротуарна плитка в асортименті;
  • Сипучі матеріали, такі як пісок, щебінь, вапно, керамзит і чорнозем;
  • Будівельні суміші та багато іншого.

Вартість продукції. Завдяки тісним діловим відносинам з провідними виробниками будматеріалів, сьогодні ми самі можемо регулювати кінцеву вартість товарів, роблячи її максимально вигідною і привабливою для клієнтів. Оптові і постійні покупці гарантовано отримують від нас приємні знижки, які роблять покупку ще більш вигідною.

Офіційний сайт нашого магазину – це зручна можливість дізнатися про діючі розцінки і розглянути весь асортимент товару. Тут же можна задати будь-які питання консультантам нашої компанії і оформити замовлення з отриманням додаткової послуги безкоштовної доставки в межах регіону.