Хіт товари

Українські виробники газобетонних блоків

На сьогоднішній день газоблок як матеріал для будови дуже популярний. Такі вироби використовуються седі забудовників все частіше через низку позитивних

Легенди про газоблок.

З упевненістю можемо сказати, що хтось перебував у роздумах купити газоблок у Києві для будівництва будинку, то у будь-якому разі

Київська цегла. Гід по цегляній історії.

Дивлячись на клеймо цегли, можна вивчити як історію міста, так і відомих його мешканців. Ми вирішили в цій статті максимально

Висока якість, ефективність і навіть терміни будівництва невеликих і масштабних об’єктів, безпосередньо залежать від того, які будматеріали використовують в роботі фахівці. Незважаючи на те, що ринок будівельних матеріалів рясніє величезною різноманітністю і асортиментом, не всі представлені товари є якісними і довговічними.

Саме з цієї причини, велика кількість нових і постійних покупців, вважають за краще співпрацювати з нашим магазином, в якому можна замовити будівельні матеріали, призначені для виконання різних ремонтних або будівельних робіт. Чому наші матеріали є ідеальним варіантом покупки, в співвідношенні «ціна-якість»? Якими перевагами супроводжується співробітництво з нами?

Будівельні матеріали з гарантією якості

Головними причинами, за якими приватні майстри і великі будівельні компанії вважають за краще співпрацювати з нами, в покупці будматеріалів, є:

Якість товарів. За час роботи в ніші продажів будівельних матеріалів, ми змогли налагодити тісні партнерські відносини з багатьма відомими виробниками. Завдяки цьому, кожен матеріал, представлений в окремих категоріях, відрізняється ідеальною якістю і практичністю.

Асортимент матеріалів. Широке різноманітність товарів дозволяє кожному покупцеві придбати все, що необхідно для успішного будівництва та оздоблення, за рахунок чого економиться величезну кількість часу і коштів. Основні найменування, які користуються попитом і популярністю серед клієнтів, це:

  • Шлакоблоки і керамічні блоки;
  • Піноблоки і газоблок (газобетон);
  • Цегла облицювальна;
  • Клінкерна цегла;
  • Цегла рядовий: повнотіла, пустотіла і інші різновиди;
  • Цегла вогнетривка: шамотна, пічної і інші типи;
  • Цегла силікатна: одинарний, полуторний і подвійний;
  • Тротуарна плитка в асортименті;
  • Сипучі матеріали, такі як пісок, щебінь, вапно, керамзит і чорнозем;
  • Будівельні суміші та багато іншого.

Вартість продукції. Завдяки тісним діловим відносинам з провідними виробниками будматеріалів, сьогодні ми самі можемо регулювати кінцеву вартість товарів, роблячи її максимально вигідною і привабливою для клієнтів. Оптові і постійні покупці гарантовано отримують від нас приємні знижки, які роблять покупку ще більш вигідною.

Офіційний сайт нашого магазину – це зручна можливість дізнатися про діючі розцінки і розглянути весь асортимент товару. Тут же можна задати будь-які питання консультантам нашої компанії і оформити замовлення з отриманням додаткової послуги безкоштовної доставки в межах регіону.