Все про цеглу, кераміці

Як правильно виконати цегляну кладку?

Як правильно виконати цегляну кладку?

Незважаючи на те, скільки людей не порадить вам, як правильно виконати цегляну кладку, в перший раз зробити цю роботу досить складно. Для досягнення хорошого результату достатньо накопичити більше досвіду в цій сфері. Масони зазвичай розкладають більше 300 цеглин кожен робочий день під час свого робочого часу. Швидкість кладки буде залежати від людини, яка це робить, тим більше часу людина в цій сфері, тим швидше робиться робота. Існують різні рішення в цегляній кладці. Один з найпопулярніших складових включає такі компоненти, як пісок, цемент, вода і різні Пластифікатори. Пісок може бути різним, але не всім підходить для вирішення. Наприклад, річковий пісок, або кар’єр піску, використовується для звичайного рішення. Сам річковий пісок великий і без всіх різних домішок, але кар’єр набагато менше, і вона містить глину. Неправильне рішення може призвести до поганих наслідків, Цегла дуже добре поглинає вологу. Необхідно дотримуватися всіх пропорцій для будови бути надійними і стійкими.

Можливо, вам буде цікаво:

Використання цегли

В наш час люди нерідко намагаються використовувати не тільки звичні види будівельних матеріалів, але і всілякі нові технології. Цегла або деревина здавна використовувалися при будівництві і створенні різних простих конструкцій. Цегла є унікальним будівельним матеріалом. Цегла має багато поглядів і кожен вид використовується в різних конструкціях. Наприклад: повнотіла Цегла використовується для прокладки фундаменту або будівлі сходових колодязів, а також для внутрішніх перегородок. Існує також така цегла, як звичайна Червона цегла на тому ж приватному. Такі цеглини використовуються найчастіше для спорудження різних котеджних споруд. Цегла Червона виготовляється за технологією обсмажування, що надає цегляній вогнестійкості властивості і міцність. Цегла, що використовується в будівництві, популярна завдяки тому, що композиція включає тільки екологічно чисті добавки. Цегла з відміткою про більш ніж 150 використовується найчастіше для будівництва камінів або печей. Якщо камін або піч будуть використовуватися для підтримки температури вугілля, то вам потрібно використовувати вогнетривку цеглу. Такі цеглини на заводі виробника піддаються різним перевірками, а завдяки цій цегли витримують всі різні високі температури. У будівництві так само, як червона цегла використовувати білий. Біла Цегла має ряд переваг. Наприклад, білі цеглини мають гарну теплопровідність, низьку водонепроникність, і хорошу ціну. Іноді в процесі виготовлення цегли вам вийти заміж. Це можна побачити, якщо ви подивитеся на структуру цегли, якщо уважно придивитися, помилково зроблені цеглини з’являються білі плями вапна.

Стандарти цегляної кладки

У цегляній кладці, як і в інших будівельних робіт, Існують стандартні правила, які повинні бути реалізовані як робота прогресує. Перш ніж потрапити на роботу, потрібно навчитися якомога більше, як зробити роботу.

Основи

Існує такий стандарт цегли як сингл, його розмір становить 25 -12-6,5 сантиметрів. Існує також такий формат, як потовщений, його розмір становить 25 -12-8,8 см.

Умови

 • З’єднання горизонтальних рядів при горизонтальних шви.
 • Бічні кінці з’єднують вертикальні шви.
 • Ложка ряду
 • Задній рядок
 • Verstsa
 • Забутка

Інструменти, необхідні для отримання виконаної роботи.

 • Кірк
 • Лопата
 • Схилу
 • Куточок Мукушару
 • Рівень
 • Граблі
 • Візерунок для кладки
 • Вишивка

Вам знадобиться матеріал, який підійде для прокладки, до нього підібрати розчин, можна взяти з піску або цементу.

Дії,

1 етап

1. По-перше, потрібно підготувати поверхню фундаменту. Перевірте рівень поверхні і подивіться, чи є поверхня рівною, потрібно починати перевірку з кутів.
Якщо поверхня не істотно рівна, то необхідно спочатку лінію поверхні з розчином.
2. Якщо фундамент такий же діагональну, то це дозволить вам будувати гладкі стіни. Але не завжди все виходить плавно, як ви хочете, іноді багато факторів по діагоналі не збігаються. Не поспішайте засмучувати його можна виправити, необхідно укоротити довгу сторону, і продовжити коротку.

Етап 2

Необхідно ретельно очистити місце роботи, поставити два шари Рубероїд. Цей етап називається гідроізоляцією

Етап 3

Маркування фундаменту, цей етап не завжди виконується під час будівельних робіт.
Завдяки розмітці стає дуже легко зробити обличчя кладкою.

Етап 4

Підготовка будівельного матеріалу та місця, де буде проходити робота. Завдяки цьому ви зможете зробити більшу частину розчину, який впаде в непридатність за 1-2 годин. Для прискорення процесу будівництва потрібно: 1-по всій довжині робочої області організувати стеки цегли. 2-Покладіть всі робочі інструменти поруч один з одним. Якщо ви використовуєте червону цеглу в будівництві, потрібно заздалегідь підготувати його. Замочіть його протягом 20 хвилин, перш ніж приступити до укладання. Змочіть цеглу потрібно перемістити його легко через рішення.

Етап 5

Приготуйте суміш для цегли. Використовується суміш піску і цементу. Для приготування розчину знадобиться Бетономішалка, пісок, цемент, вода. Щоб зробити розчин як слід, потрібно ретельно перемішати, розчин повинен бути товстим.

Етап 6

І так давайте перейдемо до завершальній стадії нашого будівельного процесу. Конструкція стін повинна починатися з кутів. Це допоможе вам укладати шви з шнура дока. По-перше, потрібно нанести розчин на цеглу, яку ви закладаю. Товщина розчину повинна бути 2,5 мм. Застосувати розчин не до краю Кельма. Якщо шви ви отримаєте різні, то вона повинна бути виправлена. Для цього вам знадобиться кирка, за допомогою кирка потрібно злегка збити цеглу. Завжди перевіряйте вертикальність при укладанні. Після того, як ви викладіть перший ряд, ми закладаємо всі наступні ряди за тим же принципом. Все-таки постарайтеся не грунтом обличчя цегли.

Цегельні методи стилізації

Якщо під час будівництва заміського будинку ви будете використовувати цеглу, потрібно знати, які способи укладання цегли бувають. Укладання будівельної цегли відбувається декількома шляхами.

 • Метод B стиснення
  Для виконання даного способу укладання необхідно розкласти розчин з певним проміжком від стіни при 10-15mm. Після того як суміш вирівнюється, і помістіть перший шар цегли. Отримане рішення видаляється Кельма, і продовжують прокладку з використанням тієї ж технології. В кінці укладання виявляється гладким.
 • Метод в біді
  Вам буде потрібно пластиковий розчин, щоб зробити кладку. Розчин розповсюдилося на ліжко відступів 20-30 мм, не повністю заповнюючи шов. Перший Цегла прокладається, другий Цегла встановлюється на схилі 10 см. Розчин, який видаляється з підстави заливки шва між цеглою.

Спосіб обрізки розчину

Цей спосіб практично нічим не відрізняється від звичайної прокладкою цегли на холоді. Єдина відмінність полягає в тому, що розчин викладають як в кладці в затиску. Зазор між цеглою становить 10-15mm. В кінці цього етапу, шви обрізається.