Без категорії

Газобетонні блоки – основні параметри газоблоку

Власне кажучи, газобетонні блоки не є різновидом бетону. Газобетон, який також відомий як газоблок складається з вапна, вапняного цементу або цементного розчину, а також води і з кварцовий піску. Крім того, замість кварцового піску, який подрібнюють в мелкодисперсное борошно, для виробництва також використовується зола. Газобетон розширюється під час виробничого процесу, утворює прозорі пори, а потім піддається паровому затвердіння, що забезпечує відповідно затвердіння будівельного матеріалу. В результаті виходить негорючий будівельний матеріал з відносно низькою щільністю, хорошою теплоізоляцією і чудовими технологічними властивостями. Загалом, газобетонні блоки тому дуже популярні як в будівництві, так і в мистецтві і хобі. У будівельній галузі газоблоки використовуються в нових будівлях, а також при реконструкції старих будівель, в прибудовах або реконструкціях різних форм і розмірів. Крім того, художники, схильні до скульптурних робіт, можуть багато виграти від сучасного будівельного матеріалу.

У широкому асортименті Аерок ви знайдете великий вибір високоякісних газобетонних блоків за доступними цінами. Першокласним якістю продукції з будівельних матеріалів ви зобов’язані відомим брендам, таким як Аерок , Стоунлайт або ЮДК .

Газобетон в Києві – висока стійкість і несуча здатність навіть без армування:

Газобетонні блоки, оскільки ви можете придбати їх недорого від Аерок, мають прекрасну несучу здатність, незважаючи на їх малу вагу. У будівництві вони в основному використовуються в формі так званих плоских каменів і плоских блоків, які можуть бути використані універсально і не мають армування. У разі з будівельними матеріалами під армуванням розуміється армування іншим матеріалом з більшою силою розтягування. Найпоширеніший приклад – залізобетон – поєднання бетону і сталі. Однак в деяких випадках газобетон також проводиться з армуванням. Цей будівельний матеріал потім використовується для великих будівельних матеріалів, таких як збірні компоненти.

Огляд екологічних аспектів газобетонних блоків:

В принципі, газобетон як будівельний матеріал завжди рекомендується, при будівництві повинен бути коротким і для досягнення найкращого можливого теплоізоляції. Це означає, що газобетон використовується, зокрема, для позитивного впливу на енергетичний баланс житлового приміщення: Будинок з низьким енергоспоживанням з газобетону може виробляти менше третини викидів CO2, ніж будинок по

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *